CDRH8D58/LDNP-150NC datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    CDRH8D58/LDNP-150NC
  • Описание
    Sumida Corporation CDRH8D58/LDNP-150NC RoHS: yes Inductance: 15 uH Tolerance: 30 % Maximum DC Current: 3.6 A Maximum DC Resistance: 36.3 mOhms Operating Temperature Range: - 40 C to + 105 C Dimensions: 8.3 mm W x 8.3 mm L x 6 mm H Shielding: Shielded Termination Style: SMD/SMT Case Height: 6 mm Case Length: 8.3 mm Case Width: 8.3 mm Product: SMD Power Inductors Series: CDRH Factory Pack Quantity: 500